VaavTv1

Volim Fiyatı 2021 – 14.4 Shot Fiyatları

Volim Fiyatı 2021 – 14.4 Shot Fiyatları ,Volim, son zamanlarda çoğu alkol tüketenlerin de gözdesi olmayı başardı. Tabiri caiz ise içtikçe içesi gelmek deyiminin tam karşılığı olan Volim 14.4 içeceği taşımaktadır. Yerli ve milli olması nedeni ile dikkatlarin hepsini üstüne çeken volim shot, piyasada da yerini artık garantilemiş durumdadır. İlk zamanlarda sadece tekel bayilerde satışa sunulan Volim, şimdilerde artık çoğu marketlerde yani istediğiniz her yerde bulunabilmektedir.

Volim Fiyatı 2021 – 14.4 Shot Fiyatları

Volim bira içeriğinde limon, su, şeker ve beyaz şarap başta olmak üzere bazı itici gazlardan oluşan alkol bazlı içerisinde şarap ve votka olmak üzere bir içecektir. Halk arasında severek tüketen kişiler Volim’e alkollü kokteyl de demektedirler.

Volim shot bira içimi yumuşak ve hoş bir akıştadır ve sanki meyveli soda içiyormuş gibi bir his uyandırmaktadır. İçildiğinde diğer alkoller gibi acı bir tad bırakmaz aksine meyveli soda içiyormuş gibi bir tat verir. Ancak, verdiği keyifli tat, tüketiciler tarafından hoş karşılaşılan ve Volim Bira’yı devamlı olarak satışa sunulan bir değer haline getirmiştir. Volim tüketmeyi seven kişiler öncelikle olarak da Volim’i tercihetmesindeki en önemli sebeplerden bir tanesi de damakta bıraktığı tat iken, bir diğeri de fiyat ve peformans açısından kişilere olumlu sonuçlar vermesidir.

Volim içtiğinizde diğer biralar ya da herhangi bir alkollü içecek içtikten sonra olduğu gibi midede bir şişkinliğe sebep olmaz. Bu neden ile birlikte Volim 14.4 kullanmak kişilerin midesine zarar vermektedir. Volim’in yani halk arasında daha çok meyve aromalı beyaz şarap kokteyli olarak adlandırılan bu alkollü içeceğin birden fazla çeşidi bulunmaktadır.

Volim Karışık Meyveli 14.40 TL
Volim Karpuzlu 14.40 TL
Volim Shot Karpuz-Çilek 14.40 TL
Volim 14.4 Limonlu 14.40 TL
Volim Elmalı 14.40 TL
Volim Çilekli 14.40 TL
Volim Kolalı 14.40 TL
Volim Shot Vodka İçeçeği Aromalı 14.40 TL
Volim 14.4 Redbull 14.40 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı 14.40 TL
İlginizi Çekebilir  Şarap Fiyatları 2021 - Zamlı Şarap Fiyatları

Volim Neyle İçilir ?

Volim ile Redbull karıştırılması sonucunda güzel bir tat çıkmaktadır fakat çarpıntısı olanlara asla önerilmez. Bir başka çeşit olarak da diğer enerji içecekleri karıştırılarak denenebilir. Ancak Volim çeşitleri içerisinde enerji içeceği aromalı Volim içecekleri de bulunmaktadır.

Comments (No)

Leave a Reply