VaavTv1

Volim Shot Fiyatı

Volim Nedir ?

Volim shot fiyatı. Volim, yüzde 14.4 alkol oranına sahip fermente bir alkollü içecektir. Çoğu tekel bayide stoğu bulunur ve talep edilen bir içkidir. Ayrıca damak tadınıza uygun çokça meyve çeşidi vardır ve meyve aromalıdır. Şişesinin görünümü itibariyle alkollü bir içecek olduğu uzaktan ve bilmeyen bir kişi tarafından anlaşılmaz. İçimi gayet hoş, yumuşaktır ve alkol oranı gayet yeterlidir. Alkol oranı normal bir biradan 3 katı fazla bir alkol oranına sahip olan Volim eğer tercih edecekseniz tercihim şudur ki Vişneli veya Redbullu Volim’i tercih edebilirsiniz. Ayrıca tadının ağızda bıraktığı tat meyveli soda içiyormuşcasına bir tat bırakmaktadır, asla midenizde birada olduğu gibi bir şişlik yapmaz, alkol kullanırken midenizdeki şişlik hissi sizi rahatsız ediyorsa buna volim birebir diyebilirim.

Volim Alkol Oranı Nedir?

Yukarıdada söylediğimiz gibi yüzde 14.4 bir alkol oranına sahiptır. Bu volimi tercih eden kişiler genellikle alkol oranın yüksek olmasından dolayı tüketiyor. Düşük fiyat iyi performans mantığı ile. Eğer alkolik bir insan değilseniz 2 tanesi bile sizi çakırkeyif yapmaya yeterlidir.

Volim Çeşitleri Nelerdir?

Volimin şuan piyasada bulunan her alkollü içeceği meyve aromalıdır. Aromalı birayı beğenen çoğu kişi Volim’i tercih ederken beğenmeyenlerde oluyor haliyle. Meyve çeşitleri aşşağıdadır.

  • Limonlu
  • Vişneli
  • Karpuzlu
  • Elmalı
  • Kavunlu

Volim ile Ne Gider (Volim Shot Fiyatı)

Özellikle Redbulla içilmesi gereken bir alkoldür, yanında yer fıstığıda tüketebilirsiniz. İsteyen kişiler başka çerezlerde yiyebilirler ve ayrıca Redbull olması şart değil fakat herhangi bir enerji içeceği ile de iyi gidiyor diyebilirim. Bira yerine konulamaz çünkü şarap, votka ve bazı türlerinde viski de bulunur. Ve bu karışımlardan elde edilmiştir. Sek gideceğini düşünmüyorum ama isteyen ve damak tadına göre değişiklik gösterebilir.

İlginizi Çekebilir  En Pahalı Viski Ne Kadar

Volim Shot Fiyatı Ne Kadar?

Tek boy tek fiyat bulunuyor:

250 ML : 14.40 

Comments (No)

Leave a Reply