VaavTv1

Tuborg Bira Fiyatları – Güncel Liste

Tuborg Bira Fiyatları Güncel

Bira fiyatları listesinde Efes Pilsen kutu-şişe-fıçı-extra-malt, Tuborg, Bomonti, Marmara Gold, Skol, Miller, Beck’s, Amsterdam, Carlsberg, Corona, Weihenstephan, Guinness, Duvel, Erdinger, Hoegaarden, Grolsch, Leffe, Budweiser, Kronenbourg, Grimbergen, Frederic, SOL Cerveza ve Desperados bira markalarının tüm çeşitlerinin fiyatları bilgisini veriyor olacağız. Carlsberg Bira Fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Tuborg Fiyatları

 • 50 lik Tuborg Gold Depozitolu Şişe Fiyatları: 11,00 TL
 • 50 lik Tuborg Gold Depozitosuz Şişe Fiyatları: 11,75 TL
 • 50 lik Tuborg Gold Kutu Fiyatları: 11,25 TL
 • 33 lük Tuborg Gold Depozitosuz Şişe Fiyatları: 10,00 TL
 • 33 lük Tuborg Gold Kutu Fiyatları: 9,00 TL
 • 50 lik Tuborg Amber Depozitosuz Şişe Fiyatları: 11,75 TL
 • 50 lik Tuborg Amber Kutu Fiyatları: 11,25 TL
 • 33 lük Tuborg Amber Depozitosuz Şişe Fiyatları: 10,00 TL
 • 50 lik Tuborg Kırmızı Special Kutu Fiyatları: 14,50 TL
 • 25 lik Tuborg Kırmızı Shot Special Kutu Fiyatları: 9,00 TL
 • 50 lik Tuborg Filtresiz Depozitosuz Şişe Fiyatları: 12,00 TL

 

Türk Kültüründe rakı kadar çok önemli bir yeri olmasa da günümüzde birçok insan tarafından su ve çayın ardından en fazla tüketilen ve neredeyse eğlence ortamlarının vazgeçilmezi olan Tuborg Kırmızı Special yani biranın tarihi Sümer ve Mısır İmparatorluğuna dayanmaktadır. Bu alkol türü eski zamanlarda buğday çorbasının mayanlanmasıyla meydana gelmiştir. tuborg bira fiyatları. Biranın Dünya Üzerinde asıl popüler olduğu dönemler yazının bulunmasından sonraki çağdır. Her ne kadar alkol türü olsa bile geçmişte bazı ürünler ile harmanlanarak ilaç niyetine kullanıldığı dahi görülmüştür. İlk zamanlarda henüz herkes tarafından bilinmeziken evlerde aktif olarak neredeyse her gün tüketiliyordu. 14 ve 15. yüzyıllarda insanların toplanıp yani sosyal içici olduğu birahanelerin ve hanların ortaya çıkması ile birlikte daha kalitei yapılmaya ve seri bir şekilde üretilmeye ve tüketilmeye devam etti ve bu zamanlara kadar gelmeyi başardı.

İlginizi Çekebilir  Amsterdam Bira Fiyatları

Tuborg Kırmızı Special Fiyatı Ne Kadar ? tuborg bira fiyatları

Türkiyede bira fiyatları her yıl güncellenen Özel Tüketim Vergisi, Katma Değer Vergisi ve binbirtürlü vergilerden dolayı değişkenlik göstermektedir. Bu alkolün müptelası olan kişiler genel olarak etkilenmiyor olarak hissetse bile fiyatların git gide yükselmesi insanların farklı tatları denemesine yol açıyor. Bir kişi Tuborg içiyor ise fiyatların artışından dolayı farklı bira markalarına yönelmek zorunda kalıyor. Tuborg Kırmızı Special 2021 yılında da ufak tefek artışlarla karşılaşmıştır. Bu fiyatlara ait tablo aşşağıda sizlerle paylaşılmış olup her gelen zamda özenle güncelleme yapılamaktadır. Siz de ara ara geri dönüp listeye bakarsanız güncel fiyatları burada bulabilirsiniz.

Comments (No)

Leave a Reply