VaavTv1

Miller Bira Fiyat

Miller Bira Fiyat. Zamlı bira fiyatları ne kadar oldu? Yeni gelen zamlar ile tüm bira markaları ve tekel, migros, metro ve carrefoursa gibi yerlerde kutu ve şişe için ayrı ayrı satış fiyatları hakkında detaylı ve güncel bilgiler veriyoruz!

Bira nedir; su ve çaydan sonra en çok tüketilen sıvıdır. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır. M.Ö. 10.000’li yıllarda buğday çorbası mayalanırken bulunduğu söylenmektedir. Genel olarak üretiminde arpa kullanılsa da pirinç, mısır ve buğday ile üretilen bira çeşitleri de vardır.  Migros Bira Fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Bira Fiyatları 2020 (Miller Bira Fiyat)

Bira fiyatları listesinde Efes Pilsen kutu-şişe-fıçı-extra-malt, Tuborg, Bomonti, Marmara Gold, Skol, Miller, Beck’s, Amsterdam, Carlsberg, Corona, Weihenstephan, Guinness, Duvel, Erdinger, Hoegaarden, Grolsch, Leffe, Budweiser, Kronenbourg, Grimbergen, Frederic, SOL Cerveza ve Desperados bira markalarının tüm çeşitlerinin fiyatları bilgisini veriyor olacağız.

  • 33 lük Miller Depozitosuz Şişe Bira 10.50 TL
  • 50 lik Miller Depozitosuz Şişe Bira 12.50 TL
  • 50 lik Miller Kutu Bira 12.50 TL

Bira, Dünya genelinde su ve çaydan sonra en çok tüketilen alkollü içecek sınıfındadır. Aynı zamanda içkiler arasında en çok tercih edilendir. Maliyetinin ve alkol oranının düşük olması bu popüleritede önemli bir rol oynamaktadır. Genel kültür olması açısından 50’lik bir bira ortalama 250 kaloriye denktir. En çok bira tüketen ülkeler sıralamasında Çek Cumhuriyeti, Almanya, İrlanda ve Avusturya başta yer alır. Türkiye bu sıralamada ‘en az tüketenler’ grubunda bulunmaktadır. Bir uyarıda bulunmak gerekirse kalp ve şeker hastaları için bira alımı son derece tehlikeli bir davranıştır, lütfen sağlığımıza gereken ilgi ve özeni gösterelim. Trafikte promil sınırıysa 0.5 olarak düzenlenmiştir. Sizin ve insanların güvenliği açısından alkollüyken trafiğe çıkmamanız gerekmektedir. Bu durumun cezası da oldukça fazladır.

İlginizi Çekebilir  Carrefour Rakı Fiyatları - Güncel Rakı Fiyatları

Miller
Miller Genuine Draft’in alkol oranı %4.7’dir. 4 derece sıcaklıkta içilmesi tavsiye edilir..

 

Comments (No)

Leave a Reply