VaavTv1

Migros Rom Fiyatları – Güncel Liste

Rom Fiyatları Hakkında

Migros rom fiyatları. Alkollü içeceklere en son olarak 3 ocak 2020 tarihinde yüzde 13.48 oranında bir zam yapılmıştı. Aşşağıda bulunan fiyatlar, 2020 güncel rom fiyatı fiyatı listesi olarak değerli okuyucalarımıza sunulmuştur. Aşşağıda yer alan fiyatlar sadece bir tane Migros mağazası göz önüne alınarak yazılmıştır. Diğer mağazalarda ve extrem durumlarda aşşağı veya yukarı bir fiyat artışı şeklinde değişiklik gösterebilir.

Mey İçki Sanayii A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek tedarikçi ve dağıtıcılarının en güncel şekilde rom f iyatlarını aşşağıda bulunan listelerde yer almaktadır.

Aşşağıda yer alan güncel rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 ocak 2020 tarihinde yapılan fiyat güncellemesi baz alınarak düzenlenmiştir. Aşşağıda yer alan fiyatlara Katma Değer Vergisi de dahildir.

İçimi güzel, alkolün en saf ve yalınn hali Captain Morgan, Zacapa, Havana Club rom fiyatları listesi:

Güncel Migros Captain Morgan Rom Fiyat Listesi

Geçen Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmesinin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros alışveriş zinciri tarafından düzenlenen 30 Aralık 2020 itibari ile tavsiye edilen en güncel Captain Morgan Rom Fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir.

Migros Captain Morgan Rom Fiyatları (Aralık 2020)

70 ‘lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı =      90.00 TL

70 ‘lik Captain Morgan White Rom Fiyatı =    175.00 TL

Güncel Migros Havana Club Rom Fiyat Listesi

Geçen Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmesinin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros alışveriş zinciri tarafından düzenlenen 30 Aralık 2020 itibari ile tavsiye edilen en güncel Tres Magueyes Rom fiyatları  ve çeşitleri şu şekildedir.

İlginizi Çekebilir  Etil Alkol Fiyatları - Güncel Liste

Migros Tres Magueyes Rom Fiyatları (Aralık 2020)

70 ‘lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı =                  185.50 TL

70 ‘lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı =                  220.00 TL

70 ‘lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı = 300.00 TL

Yukarıda belirtilen fiyatlar sadece Türkiye Cumhuriyeti için geçerlidir. Bu fiyatlar KKTC ve GKC için değişiklik gösterebilir.

 

 

 

 

Comments (No)

Leave a Reply