VaavTv1

Etil Alkol Fiyatları – Güncel Liste

2020 Etil Alkol Fiyatları

Etil alkol “ eczaneler, tekel bayileri, internet siteleri vb. ” çeşitli platformlarda satışı yapıldığı için çok değişken fiyatlara sahip olabiliyor. Bu başlık altında sizlere ” internet üzerinden etil alkol satışı ” yapan platformların fiyatları baz alınarak ortalama bir fiyat listesi çıkaracağız.

Etil alkol genellikle litre fiyatı üzerinden bidon olarak satılmaktadır. Etil alkol satışı yapan siteleri incelediğimizde ortalama etil alkol litre fiyatı 35-40 TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Etil alkol litre fiyatı üzerinden bidonlar halinde internet üzerinde satışı yapılmaktadır. Şuandaki fiyat listesi ortalama şu şekildedir;

  • 1 adet etil alkol bidon fiyatı 199 TL
  • 2 Adet etil alkol bidon fiyatı 390 TL
  • 3 Adet etil alkol bidon fiyatı 580 TL
  • 4 Adet etil alkol bidon fiyatı 770 TL

bu fiyatlar ortalama şekildedir. Etil alkol satışı yapılan bidonlar genellikle ” 5 litrelik ” bidonlardır. Bazı satıcılarda etil alkol bidonlarının litresi değişebilmektedir.

En Ucuz Etil Alkol Fiyatı ve Satış Sitesi

İnternet üzerinde birçok etil alkol satış sitesi mevcut. Siteleri incelediğinizde etil alkol fiyatlarının oldukça değişken olduğunu görebilirsiniz. En ucuz etil alkol satış sitesini aramak isterseniz siteleri takip etmeniz gerekli olacaktır.

Etil alkol satışı yapan tekellerde fiyatlar genellikle daha fazladır. Eğer ki normalde tekel bayilerinden etil alkol satın alıyorsanız sizlere tavsiyemiz internet üzerinden etil alkol satın almanızdır.

Etil alkol satın alabileceğiniz siteleri incelediğinizde teke bayilerine kıyasla gerçekten daha uyguna satıldığını görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Güncel Alkol Fiyatları

Comments (No)

Leave a Reply