VaavTv1

Ekomini Alkol Fiyatları

Ekomini alkol fiyatları. Sonalkolfiyatları.com ‘un araştırmalarına rağmen ekomini alkol fiyatlarına maalesef ki ulaşılamamıştır. Sebebi bilinmezdir ki sitesinde alkol fiyatları kısmı var fakat fiyat listesine ulaşıcak bir link bulunmuyor. Rekabet açısından olabilir ki bu da anlaşılabilicek bir şey ama tüketicilerin fiyata sadece fiziksel marketten ulaşması biraz can sıkıcı olabiliyor. Migros Alkol Fiyatlarını ve CarrefourSA alkol fiyatlarını  yazıların üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekomini alkol fiyatları

“bütçeme uygun dost alışveriş” sloganıyla yola çıkmış yeni bir tür zincir “bakkal”.
evet, zincir market değil zincir bakkal zira en büyüğü 100 mt2 olan dükkanlar bunlar. hatta bazıları 25-50 mt2’ye kadar olan büfeler (ilk etapta açılanlar ve açılması düşünülenler böyle en azından)

13 mart 2012 tarihi itibariyle 25 olan mağaza sayısı 2 aylık süreçte 107 ye ulaşmış; 2012 yılı sonunda 750, 2013 yılı sonunda 2.100 , 2015 yılı sonuna kadar ise 5.000 mağaza açma projeksiyonları var.

arkalarında anadolu grubu var. franchising mantığıyla çalıştırılıyorlar. tahminim, merkezi olarak anlaşmalar yapılacak ve bu noktalara tüm firmaların distribütörleri az mal alan bir nokta bile olsa iskontolu mal sağlayacak. tabi bunun karşılığında anadolu grubunun sattığı tüm ürünleri bulundurma zorunluluğu olacak (coca cola, efes pilsen, vs. ve bunların ürünleri). sonuçta iş kişinin yine kendi işi olacak. tüm risk ona ait olacak. tek tip mahalle bakkalı gibi olacaklar, ve sanırım yakında her mahallede bir tane olacak bunlardan.

İlginizi Çekebilir  Rakı Fiyatları 2021 - Güncel Rakı Fiyatları

Comments (No)

Leave a Reply