VaavTv1

Carlsberg Bira Fiyat

Bira Fiyatları 2020

Carlsberg bira fiyat. Bira fiyatları listesinde Efes Pilsen kutu-şişe-fıçı-extra-malt, Tuborg, Bomonti, Marmara Gold, Skol, Miller, Beck’s, Amsterdam, Carlsberg, Corona, Weihenstephan, Guinness, Duvel, Erdinger, Hoegaarden, Grolsch, Leffe, Budweiser, Kronenbourg, Grimbergen, Frederic, SOL Cerveza ve Desperados bira markalarının tüm çeşitlerinin fiyatları bilgisini veriyor olacağız. Miller Bira Fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Carlsberg Bira Fiyat

  • 50 lik Carlsberg Depozitolu Şişe Bira 11.50 TL
  • 33 lük Carlsberg Depozitosuz Şişe Bira 10.50 TL
  • 50 lik Carlsberg Kutu Bira 12,00 TL
  • 33 lük Carlsberg Kutu Bira 9,75 TL

Bira fiyatlarının yüzde kaçı vergidir?

Ülkemizde en çok tüketilen sıvılardan birisi olmasının yanı sıra en çok da tüketilen alkol çeşididir. Biradan alınan ÖTV üzerinde ek olarak Kdv (%18)’de ekleniyor. Böylece 1 şişe bira olarak baz aldığımızda fiyatın neredeyse %65’i vergi oluyor diyebiliriz. Carlsberg bira fiyat ının da ortalama yüzde 65’i vergidir. Diğer bira fiyatları da aynı oranlarda vergiye sahiptir. Biraya yıl içerisinde gelen vergi ve fiyat artışlarında insanlar sürekli olarak tekel vb. yerlerde satılan bira fiyatlarını merak ediyor. Bu nedenle aşağıda detaylı bir liste oluşturduk. Her zam ve indirim haberinin ardından bu sayfa anlık olarak güncellenmektedir.

Sayfamızı klavyenizin CTRL-D tuşlarına sırasıyla basarak bu sayfayı kaydedebilir ve dilediğiniz zaman güncel bira fiyatları bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Carlsberg biraların alkol oranları yüzde 7,2’dir. Türkiye’de Carslberg’in kendi ofisi bulunmamaktadır. Ülkemize Carlsberg biralar Tuborg üzerinden dağıtılmaktadır. Dünya devi olan Carslberg’in Türkiye ortağı Tuborg’tur. Carlsberg biraların menşei ise Danimarka’dır. Firma Danimarka kuruluşludur.

Ayrıca Carlsberg’in çeşit çeşit biraları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  1. Carlsberg Light
  2. Carlsberg Pilsner
  3. Carslberg Sort Guld
  4. Carslberg 47
  5. Carlsberg Elephant
  6. Carlsberg Master Brew’dir.
İlginizi Çekebilir  Kipa Alkol Fiyatları Güncel

Bunlardan en yüksek alkol orannına sahip olanı ise Carlsberg Master Brew’dir. Bu birada alkol oranı % 10.5 civarındadır. İçimi hafif olmasına rağmen etkisi ağırdır.

Comments (No)

Leave a Reply