Carlsberg Bira Fiyatı

Bira Fiyatları 2020

Bira fiyatları listesinde Efes Pilsen kutu-şişe-fıçı-extra-malt, Tuborg, Bomonti, Marmara Gold, Skol, Miller, Beck’s, Amsterdam, Carlsberg, Corona, Weihenstephan, Guinness, Duvel, Erdinger, Hoegaarden, Grolsch, Leffe, Budweiser, Kronenbourg, Grimbergen, Frederic, SOL Cerveza ve Desperados bira markalarının tüm çeşitlerinin fiyatları bilgisini veriyor olacağız. Miller Bira Fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Carlsberg Bira Fiyatları

  • 50 lik Carlsberg Depozitolu Şişe Bira 11.50 TL
  • 33 lük Carlsberg Depozitosuz Şişe Bira 10.50 TL
  • 50 lik Carlsberg Kutu Bira 12,00 TL
  • 33 lük Carlsberg Kutu Bira 9,75 TL

Bira fiyatlarının yüzde kaçı vergidir?

Ülkemizde en çok tüketilen sıvılardan birisi olmasının yanı sıra en çok da tüketilen alkol çeşididir. Biradan alınan ÖTV üzerinde ek olarak Kdv (%18)’de ekleniyor. Böylece 1 şişe bira olarak baz aldığımızda fiyatın neredeyse %65’i vergi oluyor diyebiliriz. Biraya yıl içerisinde gelen vergi ve fiyat artışlarında insanlar sürekli olarak tekel vb. yerlerde satılan bira fiyatlarını merak ediyor. Bu nedenle aşağıda detaylı bir liste oluşturduk. Her zam ve indirim haberinin ardından bu sayfa anlık olarak güncellenmektedir.

Sayfamızı klavyenizin CTRL-D tuşlarına sırasıyla basarak bu sayfayı kaydedebilir ve dilediğiniz zaman güncel bira fiyatları bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir  Alkole Ne Kadar Zam Geldi? 2021

Comments (No)

Leave a Reply