VaavTv1

35 lik Votka Fiyatları

35 lik Votka Fiyatları Ne Kadar ?

35 lik votka fiyatları. Zamlı votka fiyatları ne kadar oldu? Yeni gelen fiyatlar ile birlikte güncel ve kesin fiyatlar sitemizdedir. Votka fiyatları listede göründüğü gibidir.

Fiyatlar

  • 35 lik Absolut Votka : 92,50 TL
  • 35 lik Smirnoff Votka : 78,50 TL
  • 35 lik Gilbey’s Votka : 62,50 TL
  • 35 lik İstanblue Votka : 63,00 TL
  • 35 lik Binboa Votka : 69,00 TL
  • 35 lik Bazooka Votka : 61,00 TL
  • 35 lik Wyborowa Votka : 63,00 TL
  • 35 lik Luksusowa Votka : 62,50 TL
  • 35 lik Puschkin Votka : 49,00 TL
  • 35 lik Polus Platinium Votka : 40,00 TL

 

Ekşisözlükten votkaya dair bir yorum bırakıyoruz okumanız için.

 

uzun süre vodka içmeyen birini yamultabilme kapasitesine sahiptir.

edit: bir çok farklı faktör var tabii…

şöyle diyelim içme şekli, kilo, o gün yenilenler neyim çok etkili.

yine de iddiam olduğu üzere uzun süre alkol kullanmayan biri sek bir şekilde aç karna %40 alkol ihtiva eden bu içkiyi içerse yamulur.

bir ekşisözlük yorumu daha bırakalım;

absolut votka, orta sınıf votkalar içinde iyilerden.bir iki tek atmak için çok ideal. iyi bir votka, ( soğuk olmak zorunda ) sek de içebiliyorsa ( bol buzla, yani : on the rocks ) kendini gösterir. bu basit testten sonra migros fiyatlarını baz alırsak, 70lik şişesi 42 ytl civarında olan absolut’ un sadesinin, 70 lik fiyatı 39-40 ytl olan smirnoff red’ den tek farkı, hafif aromatik bir tadda oluşu. redbull ile içimi çok keyifli, fakat fena çarpar. (votkayı beraber içtiğin şey ne kadar şekerliyse, kana o kadar kolay karışır ). red bull ile içilmesi oldukça lezzetli olmasına ragmen, 2 dubleden fazla içilecekse çok ciddi sağlık riski taşır.damak zevkine göre tatlı içki seviyorsanız absolut elma suyu ( pınar elma olabilir ), hafif ekşi seviyorsanız absolut schweppes elma veya absolut schweppes bitter lemon, bu tadları hafifleterek almak istiyorum diyorsanız da absolut fresa elma ile içmenizi tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir  En Pahalı İçki Ne Kadar?

hem bolca içecek, hem de enerji içeceği kullanacaksanız, ( red bull’ un litre fiyatı neredeyse bir yetmişlik votka fiyatı kadardır ve vücuda zararı vardır ), metro grossmarketlerde kasa ile satılan ( kasada 12 adet 1l’ lik şişe vardır ) power up enerji içeceği ile deneyebilirsiniz. çünkü enerji içeceği olmasına ragmen içinde taurin bulunmaz, lezzet olarak redbull a çok yakın, çok çok ucuz ve zararsızdır.

ama ne olursa olsun mutlaka bol buzla içiniz. bu arada ev ortamında votka içen suserlara tavsiyem, votka şişesini buzluktan hiç çıkarmamalarıdır. zira votkanın donma noktası çok düşüktür ( -100 c ‘ nin altındadır ) ve buzdolaplarınızın buzluğu, votkanızı hiç bir şekilde dondurmaz.

Comments (No)

Leave a Reply